מתלה 10 תאים לנעליים

  • מק"ט : VT54I42IZY
  • 119.90
אזל המלאי עבור /

תיאור:

מתלה 10 תאים לאחסון קל ונח של נעליים ,תכשיטים וכדומה.
קל לניקוי .עמיד במשקל רב.
מידות: גובה 132 ס"מ.  עומק 31 ס"מ.  אורך 16 ס"מ.
צבעים: שחור, אפור, ורוד, תכלת, לבן ,קנבס .
זמן אספקה ותנאי רכישה:

תנאי אספקה
1. החנות תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צוין מפורשות אחרת.
2. באם לא צוין זמן אספקה בתהליך הרכישה באתר, זמן האספקה להם מתחייבת החברה הינו 14 ימי עבודה. עם זאת החברה תעשה כמיטב יכולתה לזרז את זמן האספקה ל- 2-5 ימי עסקים, לא כולל היום בו נסגרה העסקה, מלבד האיזורים המוחרגים ע"י חברת השליחויות בוטיק 24.
את רשימת הישובים החריגים ניתן לראות בקישור זה: https://www.24delivery.org/faq
3. זמני אספקת המוצרים כוללים רק ימי עסקים, ימי עסקים הינם ימים א-ה, לא כולל שישי שבת , ערבי חג ,ימי חג ומועדים.
4. החברה ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה . לדוגמא:
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או שיבוש בחברת הובלת המוצרים וכן כל סיבה שאינה בשליטת החברה.
5. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח
6. המחירים אינם כוללים משלוח/הובלה/ הרכבה, אלא אם כן צוין אחרת. יובהר כי דמי המשלוח בהם מחויב הלקוח כוללים בין היתר את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח וכן הוצאות המשלוח.
7. במידה ומלאי לא קיים למוצר, לא יבוצע חיוב בכרטיס ואנו נעדכן את הלקוח.

מדיניות החזרת מוצרים:

תנאי ביטול עסקה / החזרת מוצר
1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק.)
2. ניתן לבטל רכישה / להחזיר מוצר עד 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בדוא"ל/בכתב ו/או בפקס בצירוף החשבונית המקורית
3. אם סופק המוצר לרוכש, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספק, על הלקוח. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, כשהוא חדש ולא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית כשהיא שלמה בצירוף חשבונית מקורית
4. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה יצא מהספק.
5. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו, או אריזה שנפתחה או נפגמה.
6. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
6.1 נפלה טעות כתיב , במחיר המוצר או בתיאור המוצר.
6.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.
6.3 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקינה.
7. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בעת ההרשמה.
8. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בדוא"ל או בטלפון ללקוח. החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי .

תגובות:


בס"ד

חנות הום פלייס בירושלים מציעה באתר מגוון רחב של מוצרים לבית הכוללים מוצרי אמבטיה, חשמל, כל מוצרי האחסון, משחקי ילדים, כלי בית ומטבח , מחסנים ועוד.

נוסח התקנון מתייחס לנשים וגברים כאחד.
האתר משמש בין היתר כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר ובחנות זו, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות , לכל דבר ועניין.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון ,כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו ,מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות
רשאים להשתמש באתר זה מגיל 18 ומעלה, בעלי דוא"ל , וכתובת בישראל.


תנאי תשלום ומשלוח
1. במכירה בכרטיסי האשראי רשאית החנות לגבות את דמי המשלוח במזומן בלבד.
2. ללקוח תהיה אפשרות לאסוף את המוצר/מוצרים ישירות מהחנות, אלא אם צוין אחרת.


שירות לקוחות

1. כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו, ניתן לפנות בטלפון 050-6136898 ו/או במייל homeplace1221@gmil.com .נא לציין מס טלפון והזמנה בעת משלוח הדוא"ל.
2. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים לכם את חווית הקניה ולהפכה לפשוטה ומהירה. וכמובן אבטחת מידע פרטיות בחנות.
3. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
4. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

מדיניות פרטיות

איסוף מידע
1. אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון.
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש על מנת להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך,לספק תוכן שיווקי מותאם אישית, לשפר את האתר שלנו,לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך. ליצור אתך קשר באמצעות אימייל,לנהל תחרות, מבצע, או סקר.

2 הסכמה
באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

כללי

א. הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי ההשתתפות ברכישות והתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי. מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.
ב. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.
ג. החנות אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית החנות אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) בכל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.
ד. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בדוא"ל למבצע הפעולה.
ה. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
ו. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת.
ז. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות ו/או מי מטעמה.
ח. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
ט. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.
י. אחריות לתיקון המוצרים ניתנים על ידי היבואן כמקובל, שירותי תיקון יינתנו בתיאום עמם.
ט.ל.ח * מקום השיפוט בכל עניין ומחלוקת יהיה בירושלים


אתר myhomeplace.co.il (להלן האתר הום פלייס) הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי
והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא
התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
קניין רוחני, האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר myhomeplace.co.il; ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים
מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר, אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים,תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור
בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של myhomeplace.co.il ואין לעשות בהם שימוש
אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה בתחילת הדף) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים
הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי
לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר myhomeplace.co.il .
גילוי נאות, באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם
הגולש או כל פרט מזהה אחר.
איזור שיפוט,בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.
הליך המכירה יתבצע בתנאים הנ"ל:

1. מכירה דרך האתר בלבד. המחירים וההזמנות תקפים דרך אתר זה בלבד
2. המכירה לא מוגבלת בזמן אלא אם כן צוין אחרת.
3. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני דרך נציגי השירות תוך 48 שעות (שני ימי עבודה) ממועד ביצוע ההזמנה ובתנאי שהמוצר המבוקש קיים במלאי החברה בעת השלמת הליך המכירה, ויקבלו אישור ביצוע העסקה בדואר אלקטרוני אשר צוינה בעת ההזמנה.
4. להשלמת הליך ההרשמה ,יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס טלפון/נייד.
5. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה , לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף למבצע פעולה .לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות ,ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.
6. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.